Zespół

  /  Zespół

Daniel Kubicz

stylista fryzur

Pasjonat fryzjerstwa od najmłodszych lat. Swoją zawodową przygodę rozpoczął od ćwiczenia umiejętności w domowych warunkach, zaś prawdziwego doświadczenia zawodowego nabierał u boku Leszka Czajki. Wśród jego klientów znajdują się osoby bardzo wymagające, w tym znane postaci show biznesu, m.in. Filip Chajzer, Maria Dębska, Monika Fronczek, Grzegorz Zgliński oraz Ula Chincz. Od 14 roku życia strzyże bez lustra.

Daniel to również świetny szkoleniowiec. Przez długi czas ściśle współpracował z marką L’Oreal Professionnel, dla której prowadził szkolenia. Jest stylistą z bogatym doświadczeniem, docenianym przez twórców programów telewizyjnych. Współpracował przy tworzeniu m.in. „Idola”, „Tańca z Gwiazdami”, ”Domu Marzeń”, „Dzień Dobry TVN” oraz licznych projektów dla agencji reklamowych.  Ponadto osobiście szkoli każdego stylistę z teamu Kubicz Place, co daje gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. 

Prywatnie Daniel jest człowiekiem wielu pasji, który nieustanie podkreśla znaczenie rozwoju osobistego – sport, taniec latynoamerykański czy tworzenie mebli to tylko niektóre z dziedzin, w których spełnia się każdego dnia po pracy. 

Aleksandra Radomska

stylista fryzur

Prawdziwy wulkan energii, swoim uśmiechem zaraża wszystkich wokół siebie. Absolwentka szkoły fryzjerskiej oraz część naszego zespołu niezmiennie od 5 lat.  Pasjonatka fryzjerstwa, której głównym celem jest ciągły rozwój oraz przekładanie umiejętności i wiedzy na zadowolenie klienta.  Pierwszy kontakt z nożyczkami, wtedy jeszcze krawieckimi, miała już w wieku trzynastu lat. Na szczęście z biegiem czasu postanowiła zamienić je na fryzjerskie. 

W pracy ogromną wagę przywiązuje do rzetelnej konsultacji w celu jak najlepszego sprostania oczekiwaniom klientów.  Klasyka, naturalność oraz łatwość codziennej stylizacji – to aspekty, na które kładzie szczególny nacisk. Specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach, upięciach oraz w pielęgnacji włosów.

Prywatnie pasjonatka fitnessu i tańca. Wolne chwile najbardziej lubi spędzać z dobrą książką.
Koneserka dobrej kuchni, która z każdej podróży wraca z szerokim wachlarzem kulinarnych inspiracji.

Kinga Janicka

stylista fryzur

Przygoda Kingi z fryzjerstwem rozpoczęła się 6 lat temu.  Chociaż na jej drodze zawodowej pojawiła się krótka przerwa, to jednak utwierdziła ją ona w przekonaniu, że to właśnie fryzjerstwo jest jej prawdziwą pasją, którą chce rozwijać na ścieżce kariery. W swoich pracach stawia na wygodę i łatwość stylizacji włosów na co dzień. Kinga również nie stroni od wyzwań, które dają jej najwięcej satysfakcji. Za największe z nich uważa najmłodszych klientów, którzy potrafią być dla fryzjera prawdziwą próbą, ale zarazem największą nagrodą i szczerą oceną. Kinga specjalizuje się w koloryzacjach, pielęgnacji oraz w strzyżeniach.

Magdalena Chojnowska

stylista fryzur

Jej przygoda z fryzjerstwem nie jest przypadkowa – od najmłodszych lat pragnęła spełniać się w tym zawodzie. Pierwszym autorytetem, jaki spotkała na swojej ścieżce zawodowej była jej ciocia- fryzjerka, u której w salonie spędzała każdą wolną chwilę. Magda postawiła sobie cel ciągłego rozwoju we fryzjerstwie, który realizuje z powodzeniem już od 4 lat. Najlepiej czuje się w koloryzacjach oraz stylizacji, które w jej wykonaniu potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Prywatnie Magda lubi dobre kino i jest wielką miłośniczką gór. 

Shu Hasegawa

stylista fryzur

Shu pochodzi z Japonii, gdzie przez 2 lata uczył się swojego rzemiosła na Sogo Beauty College, a następnie przez 6 lat przekuwał wiedzę na praktyczne doświadczenie w salonach w Japonii, Wietnamie i Australii. Jak nikt inny potrafi zadbać o grubsze, azjatyckie włosy. Fryzjerstwo pozwala mu uszczęśliwiać ludzi, co jest dla niego największą motywacją i nagrodą samą w sobie. Liczne podróże zaowocowały imponującą znajomością języków obcych – Shu płynnie porozumiewa się w czterech językach, w tym po polsku. Oprócz podróży ma też wiele innych pasji, między innymi sport i wędkarstwo.